Ремстроймонтаж-ВВС

Ми в соцмережах:

Компанія ТОВ "Рембудмонтаж-ВВС" - на ринку ліфтового і підйомного обладнання з 1992 року. За 28 років роботи компанія завоювала довіру замовників і колег в сфері постачання і монтажу ліфтів, ескалаторів і траволаторів, нами було встановлено понад 1000 ліфтів, більше 50 ескалаторів та траволаторів, також компанія зарекомендувала себе як надійний партнер в ремонті, обслуговуванні, модернізації, диспетчеризації ліфтів , ескалаторів, траволаторів.

На сьогоднішній день компанія обслуговує більше 1000 одиниць ліфтового і підйомного устаткування. "Рембудмонтаж-ВВС" за рік здійснює поставку і монтаж більше 50 одиниць підйомного обладнання (ліфти, траволатори, ескалатори).

Також компанія "Рембудмонтаж-ВВС" здійснює демонтаж старих (з вичерпаним терміном експлуатації) ліфтів з подальшою установкою нових ліфтів. На сьогоднішній день компанія ТОВ "Рембудмонтаж-ВВС" здійснює поставку і монтаж ліфтів, ескалаторів, траволаторів провідних виробників з країн Євросоюзу, Туреччини та Китаю: ( "ТЕХНОС", FULINGDA "(ФУЛІНДА)," POSEIDON "(ПОСЕЙДОН)," OTIS " (ОТІС), "DOPPLER" (Доплера), "SCHINDLER" (ШИНДЛЕР))